Odluka o poništenju natječaja

Na temelju članka 21. Izjave o osnivanju Komunalnog društva grada Imotskog d.o.o i Pravilnika o unutarnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta Komunalno društvo grada Imotskog d.o.o, dana 19. travnja 2019.godine objavljuje:

Natječaj za prijem radnika na određeno vrijeme na radno mjesto

Na temelju članka  21. Izjave o osnivanju Komunalnog društva grada Imotskog d.o.o i Pravilnika o unutarnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta  Komunalno društvo grada Imotskog d.o.o, dana 19. travnja  2019. godine objavljuje:

Natječaj za prijem radnika na neodređeno vrijeme na radno mjesto

Na temelju članka  21. Izjave o osnivanju Komunalnog društva grada Imotskog d.o.o i Pravilnika o unutarnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta  Komunalno društvo grada Imotskog d.o.o, dana 06. ožujka 2019. godine objavljuje:

Natječaj za prijem radnika na neodređeno vrijeme na radno mjesto

Na temelju članka  21. Izjave o osnivanju Komunalnog društva grada Imotskog d.o.o i Pravilnika o unutarnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta  Komunalno društvo grada Imotskog d.o.o, dana 12. veljače 2019. godine objavljuje:

Natječaj za prijem radnika na neodređeno vrijeme